W związku ze zmieniającymi się przepisami o ochronie danych osobowych, niniejsza polityka prywatności wyjaśnia zasady i zakres przetwarzania przez nas danych osobowych, prawa przysługujące konsumentom oraz nasze obowiązki jako administratora danych.

Administratorem danych osobowych jest Krawiectwo Konfekcyjne Kacztex Franciszek Kaczor (34-713 Skawa 558a, NIP 7351106070).

Dane osobowe przetwarzane są w celu prawidłowego wykonywania umów zawartych za pośrednictwem niniejszej strony tj. złożenia zamówienia, dostarczenia zamówionego towaru oraz skorzystania z prawa do odstąpienia od zawartej umowy.

Rodzaj przetwarzanych danych:

- imię i nazwisko, adres dostawy, numer telefonu, adres e-mail

- w przypadku firmy: NIP, nazwa, adres dostawy, numer telefonu, adres e-mail

- rachunek bankowy: w sytuacji odstąpienia od zawartej umowy, celem dokonania zwrotu należności

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Twoje dane osobowe przetwarzamy za Twoją zgodą, wyrażoną w chwili potwierdzenia dokonanej transakcji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia dokonywanie transakcji na niniejszej stronie internetowej.

W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, w każdej chwili masz prawo żądać od nas wycofania zgody na przetwarzanie danych lub natychmiastowego ich usunięcia, jak również sprostowania - prosimy wówczas o kontakt: 787-073-956 / 888-431-936 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twoje dane osobowe są powierzane wyłącznie podmiotowi współpracującemu, w zakresie niezbędnym dla realizacji transakcji tj. dostarczenia przesyłek przez firmę kurierską DPD. Poza wyżej opisanym celem, niniejsze dane nie są udostępniane osobom trzecim, w tym nie są odsprzedawane w celach marketingowych lub innych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account