Pyszna, aromatyczna kawa w samym sercu Zakopanego, z dala od turystycznego zgiełku - to jest możliwe! 

STRH Bistro Art Cafe - dlaczego tak późno Was odkryliśmy?! Świetna lokalizacja z fantastycznym widokiem, wspaniały design - połączenie najnowszych trendów z jednoczesną dbałością o komfort, prywatność i samopoczucie odwiedzających gości. To uniwersalne miejsce, w którym każdy znajdzie swój stolik - kawa z przyjaciółką, śniadanie ze znajomymi, randka w zacisznym kącie, czy relaks z książką na wygodnej kanapie? To wszystko znajdziecie w jednym miejscu! 

To lokal, do którego warto wstąpić choćby na szybką, poranną kawę - jesteśmy przekonani, że magia tkwi nie tylko w wystroju wnętrza, wprowadzającym domowe ciepło, ale przede wszystkim w atmosferze, jaka panuje wśród pracujących tam osób - bardzo miła właścicielka, z którą mieliśmy okazję ustalać szczegóły sesji oraz sympatyczni pracownicy, którzy z przychylnym okiem podeszli do zaaranżowanych zdjęć - chociaż umówmy się, wprowadziliśmy lekką dezorganizację pracy, w najbardziej kulminacyjnej porze dnia.

Co więcej? To nie tylko miejsce, które kusi aromatyczną kawą, bogatym menu i dobrym widokiem, ale również inspirująca galeria obrazów oraz przyjazna i otwarta przestrzeń dla wydarzeń artystyczno-kulturalnych (koncerty, wernisaże, spotkania), które możecie na bieżąco śledzić na stronie kawiarni:

http://strh.pl/ 

Cieszymy się, że mamy sprawdzone miejsce, które możemy z pełnym zaufaniem polecać znajomym wybierającym się do Zakopanego!

Koszula góralska:

http://podhaler.pl/sklep/damskie/koszule/82-koszula-a%C5%BCurkowa.html 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account