Jeśli planujecie urlop w Zakopanem, koniecznie przeczytajcie o polecanym przez nas miejscu!

Koniec roku był wyjątkowy - przygotowywaliśmy nową kolekcję damsko-męską, której efekty sukcesywnie pojawiają się na naszej stronie.

Jednocześnie szukaliśmy miejsca, w którym będziemy mogli wykonać sesję zdjęciową - lokalizacji, która idealnie odzwierciedli tematykę kolekcji, czyli ponadczasowy uniwersalizm, klasykę i elegancję. Chcieliśmy zorganizować sesję w miejscu, które naturalnie wpisze się w to, czym zajmujemy się na co dzień. Hotel, z kórym nawiązaliśmy współpracę, zachwycił nas gustownie zaprojektowanym wnętrzem, które podobnie jak w tworzonych w naszej pracowni strojach, stanowi subtelne połączenie nowoczesności z nutą góralskiej tradycji. 

Hotel LOGOS Zakopane - największy zachwyt wywołała regionalna restauracja z tradycyjną, polską kuchnią i z przemiłą obsługą, która mimo obowiązków związanych ze zbliżającą się porą obiadową, poświęciła nam chwilę swojego czasu. Ponadto, kilka pięter wyżej znajduje się panoramiczna kawiarnia połączona z drink barem oraz zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry - przy tej okazji, chcieliśmy również podziękować jednemu z pracowników, który tego dnia chętnie otworzył dla nas wcześniej miejsce, w którym można napić się pysznej kawy i w pełni odpocząć od turystycznego zgiełku. Te z pozoru drobne sytuacje, tworzą pozytywny obraz atmosfery panującej w Hotelu i świadczą o jakże ważnym w dzisiejszych czasach, proklienckim nastawieniu. 

Hotel, obok pysznego zaplecza gastronomicznego, rewelacyjnego punktu widokowego, może również pochwalić się dobrze prosperującym centrum konferencyjnym. Znajdziecie tutaj dwie sale - Giewont oraz Tatry i zapewniamy Was, te nazwy nie wzięły się bez powodu, a samych zainteresowanych odsyłamy do galerii:

 http://www.logos-zakopane.pl/sale-konferencyjne

To co możemy dodać, a co zapewne będzie dla Was cenne przy wyborze hotelu - pomimo tego, iż w ostatniej chwili przesunęliśmy termin zdjęć, a nawet pojawiliśmy się wcześniej niż zostało to ustalone, nie było najmniejszego problemu z rozpoczęciem sesji i mimo, że tego dnia Hotel organizował konferencje, jak również przyjmował wielu gości, zostaliśmy profesjonalnie przyjęci, mieliśmy zapewnione miejsce, w którym mogliśmy wygodnie przygotować się do zdjęć, mogliśmy również liczyć na pomoc pracowników oraz bezpieczne przechowanie walizki, którą jak się później okazało zapomnieliśmy zabrać - chapeau ba za organizację!

Hotel LOGOS Zakopane dziękujemy za możliwość wykonania zdjęć w tym cudownym miejscu, za miłe przyjęcie i za zainteresowanie!

Jeśli chcecie odpocząć, posmakować pysznego jedzenia lub najzwyczajniej w świecie nacieszyć oko pięknymi widokami - odsyłamy Was tutaj:

http://www.logos-zakopane.pl/

A jeśli zainteresowały Was nasze produkty, znajdziecie je tutaj:

Kamizelka góralska z koszulą:

http://podhaler.pl/sklep/damskie/koszule/89-koszula-i-kamizelka.html 

Koszula góralska:

http://podhaler.pl/sklep/meskie/koszule/8-koszula-g%C3%B3ralska-parzenica-3.html 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account