W związku ze zmieniającymi się przepisami o ochronie danych osobowych, niniejsza polityka prywatności wyjaśnia zasady i zakres przetwarzania przez nas danych osobowych, prawa przysługujące konsumentom oraz nasze obowiązki jako administratora danych.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Krawiectwo Konfekcyjne Kacztex Franciszek Kaczor, z siedzibą w Skawie 558a, 34-713 Skawa, NIP 7351106070.

Dane osobowe przetwarzane są w celu prawidłowego wykonania umów zawartych z wykorzystaniem niniejszej strony tj. zawarcia umowy, dostarczenia zamówionego towaru oraz ewentualnego skorzystania przez konsumenta z prawa do odstąpienia od umowy.

Rodzaj danych:

- imię i nazwisko, adres dostawy, numer telefonu, adres e-mail

- w przypadku firmy, dodatkowo dane firmy: nazwa, adres, NIP

- rachunek bankowy, w sytuacji odstąpienia od umowy lub reklamacji, w celu dokonania zwrotu należności

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Twoje dane osobowe przetwarzamy za Twoją zgodą, wyrażoną w chwili potwierdzenia dokonanej transakcji. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia dokonywanie transakcji na stronie internetowej.

W związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, w każdej chwili masz prawo żądać od nas wycofania swojej zgody na przetwarzanie danych lub natychmiastowego ich usunięcia, jak również sprostowania.

Jeżeli chce Pan/Pani zmienić zakres przetwarzanych przez nas danych osobowych, jak również cofnąć zgodę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że Twoje dane osobowe są powierzane wyłącznie podmiotowi współpracującemu, w zakresie niezbędnym dla realizacji transakcji tj. dostarczenia przesyłek przez firmę kurierską DPD. Poza opisanym celem, niniejsze dane nie będą udostępniane osobom trzecim, w tym nie będą odsprzedawane w celach marketingowych lub innych.

Jednocześnie informujemy, że nasza strona korzysta z aplikacji Google Analytics, służącej gromadzeniu anonimowych danych statystycznych dostarczających informacji na temat odwiedzin na stronie. Zasady dotyczące polityki prywatności Google Analytics znajdują się  a stronie: http://www.google.com/intl/pl/analytics/privacyoverview.html

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account